קצת עלינו

זי אקסיס הנדסה היא חברת בת של זי אקסיס אירופה אשר הוקמה בשנת 2010 ע"י שני מהנדסים בוגרי הטכניון. החברה הוקמה כמרכז פיתוח לחברה אמריקאית המייצרת מחברים אלסטומריים לתעשיית האלקטרוניקה. בעקבות שיתוף הפעולה הייחודי החברה נחשפה כבר בראשית דרכה לפרויקטים הנדסיים מורכבים עם חברות מובילות בכל העולם כגון, אלתא, אלביט, מולטילוק, APPLE, FLEX, RAYTHEON, BOSCH ועוד הרבה מאד חברות מובילות בארץ ובעולם. חברת זי אקסיס סיפקה פתרונות למגוון רחב של תעשיות מצעצועי ילדים ועד למערכות מוטסות ולוויינים וכך פיתחה את הקשרים והיכולות שלה כיום.

בין אם אתם חברה גדולה או חברת סטארט-אפ

ניסיון העבודה שלנו כולל ארבעה שירותים מקצועיים ראשיים: פיתוח מוצר, הנדסת מוצר, עיצוב מוצר וייצור מוצר, המכילים את כל שלבי חיי המוצר מרעיון למוצר דרך בנית קונספט, אב טיפוס, עיצוב המוצר, תכן מוצר סופי, תיק מוצר, ייצור בסדרות קטנות, תכנון קווי ייצור, בקרת איכות וייצור בסדרות גדולות. נכון להיום יש לחברה שלשה קווי ייצור לסדרות גדולות (מאות אלפי יחידות) שהיא מחזיקה בבעלות עצמית ושתוכננו משלב הרעיון על ידה.

עם השנים פיתחה זי אקסיס הנדסה מאגר ספקים בתחומים רבים וביחד עם שליטה בשרשרת ההספקה ויכולות לוגיסטיות, היא מספקת פתרונות נוספים לחברות הזקוקות לכך.
בין אם אתם חברה גדולה או חברת סטארט-אפ, עם מוצר בשלב הרעיון או בתוך תהליך פיתוח מוצר קיים – ניסיון העבודה העשיר ומגוון הכלים הרחב שברשותנו מאפשרים לנו לצלול במהירות לתוך הטכנולוגיה שלכם, להבין את החזון שלכם ואת היעדים העסקיים שלכם ועל יד כך לזקק את הכול למוצר מעוצב בחוכמה בעל ערך אמיתי למשתמשים שלכם – והכל במסגרת תקציבים ולוחות זמנים המותאמים לצרכים שלכם.

מחויבות חברתית ותרומה לקהילה

זי אקסיס הנדסה עושה ככל יכולתה לשמור את הייצור בישראל ולספק מוצרים כחול לבן. החברה מייצרת ואורזת חלק ניכר ממוצריה בחברת "המשקם" שהינה העסק החברתי הגדול ביותר בישראל ומהווה מסגרת תעסוקתית לכ-2,700 עובדים עם מוגבלויות ופועלת משנת 1958 בכל רחבי הארץ – מקרית שמונה ועד מצפה רמון.

חברתנו מייצרת מוצרים בשלשה ממפעלי המשקם והיא אחת החברות המספקות את נפח העבודה הגדול ביותר בחברת משקם.

חברת המשקם

מדיניות האיכות

זי אקסיס הנדסה מחזיקה תעודת איכות ISO 9001 מינואר 2019

כחלק מתוכנית האיכות זי אקסיס הנדסה הוסמכה לספק לתעשייה האווירית בשנת 2020

זי-אקסיס הנדסה רואה בהשגת רמת איכות גבוהה לשירותיה דרך עיקרית לרכישת אמונם ושביעות רצונם של לקוחותיה, החברה רואה בזה תנאי הכרחי.

הנהלה החברה מאמינה שבסיס זה הכרחי, כדי להבטיח אספקת מוצרים ושירותים העומדים בדרישות הלקוח. מדיניות זו מהווה מסגרת לקביעת יעדים ומטרות בארגון

פירוט עקרונות מדיניות האיכות אותם ההנהלה מטפחת, מגשימה ומקפידה עליהם:

 • מימוש האיכות הרצויה תוך עמידה בזמנים, קיצור זמני תגובה ואספקה שירותים ומוצרים ברמה איכותית גבוהה.
 • פיתוח מדדי איכות במתן שירות והטמעת תרבות איכות והפקת לקחים.
 • הגדרה ובקרה של תהליכי שירות ובדיקה שיבטיחו שימור והוספת לקוחות מרוצים.
 • אבטחת איכות יעילה בכל הדרגים תמנע הוצאות מיותרות ותתרום לפעילותה היעילה של החברה.
 • מעורבות, מחויבות ומנהיגות לאיכות של מנהלים.
 • בקרה על ספקים וקבלני משנה.
 • עמידה בחוקים, צווים ותקנות.
 • כוח אדם, תוך הכשרתו באופן שוטף.
 • חשיבה וקבלת החלטות מכוונות סיכונים והזדמנויות.
 • אחזקה ויישום של דרישות מערכת ניהול איכות ISO:9001:2015
 • שיפור מתמיד של אפקטיביות מערכת האיכות.
ISO 9001 certificate